Oszukiwanie pracowników ochrony.

Nowy rok 2017 miał przynieść same korzyści, tak wam szczerze życzyliśmy i takie życzenia od Was otrzymywaliśmy tym czasem na jaw zaczynają wychodzić brudne sprawy z działań co poniektórych pracodawców naszej branży.

 

Otrzymujemy od Was sporo informacji o sposobach bardziej lub mniej legalnego unikania wypłacania Wam pieniędzy które się Wam należą, dlatego postanowiliśmy uruchomić specjalny adres mailowy gdzie będziecie mogli podsyłać informacje wraz z dokumentami, lub po prostu zwrócić się po poradę w sytuacji kiedy Wasz pracodawca oszukuje i nie ma zamiaru dostosować się do ustawowych wymogów płacenia za prace przynajmniej tego minimum które jest obecnie zagwarantowane w prawie.


Jeżeli Wasz zleceniodawca podstawia Wam pod nos umowę rażąco naruszającą obowiązujące zasady współżycia społecznego, lub każe wam płacić za umundurowanie, wyposażenie lub pomieszczenie gdzie macie pracować to piszcie do nas na adres:


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony - Zwykłe

ul. Zwycięstwa 136

43-178 Ornontowice

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 531 366 968

 
 
 
 
 
© 2016 PSPO